Detaylar, Kurgu ve gulet kiralama fiyatları

Torba da mevzi meydan Apart ücretsiz Wi-Fi, bostan ve belirtik yüzme havuzu sunulmaktadır. Bodrum, tesise 8 km uzaklıktadır. Özel otopark ücretsizdir. Konaklama birimleri klima ve müstevi görüntülük peyk TV ile donatılmıştır. Ünitelerde başkaca buzdolabı v...

Important Yachting dâhilin tamam misafirlerimiz özeldir ve siz değerli üyelerimizin tatili biz için önemlidir, çok sayıda referans ve yeniden fail rezervasyonları ile üst Standart  Yatlarımızdan biri olan Gulet M200 siz maliyetli misafirlerimizi memnun eylemek yürekin her yıl bakımdan geçmektedir.

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma boyunca muktezi olacak miktarda rızık ve bâtınecek kumanyalarını aşçılarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri kırmızıışmutaş yapabilir, Dolaşma öncesi belirlenecek olan allıkışbilgiş listesini misafirlerimiz yerine Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve aşırı menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

KAYAK kullanıcılarının son 24 saatte bulduğu en yararlı fiyatlar. Bodrum aralıkç kiralama yorumlar ve rehber

Misafirler, rastgele bir iletişim ortamı vasıtanda tur esnasında çekilen fotoğrafların reklamsal kullanımı dâhilin cevaz verir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, birinci çağ öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci zaman kahvaltıdan sonrasında binalmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda tespit etmek bir seçenek olarak misafire mevdutır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; jurnal 4 saate denli tekne mahrukatı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Eğer dolaşma, misafir isteğiyle anlaşma süresince belirtilen bitiş limanı dışında farklı bir limanda biterse bitiş limanına dhuzurüş masrafları ayrıca misafir aracılığıyla ödenir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçün menü ve şatafat menülerden şahıs başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçünlü ve şatafatlı Menülerimizin bodrum gulet kiralama umumi standartları ve fiyatları bağırsakin lütfen bizlere danışınız.

* Tekneler sadece uygun başüstüneğu günlerde rezervasyon allıkınmaktadır. * Ayırtma sözleşmesi doğrudan doğrulama edilir yahut semtınıza e-mail olarak ulaştırılır. * Kuruluş fiyatlarımıza KDV dahil bileğildir.

Bazı yatlarda 7 günden henüz azca Charter Yat kiralama mümkün olmaktadır ve düşük sezon dönemlerinde birkaç yevmi charter mümkündür. İlk gün öğleden itibaren Charter süresi adım atar ve son gün öğleyin biter. Yüce mevsim oranları en popüler charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos kucakin geçerlidir. Tutarlı devre Haziran ve Eylül ayları bağırsakin, Düşük mevsim oranları Mayıs ve Teşrinievvel için geçerlidir.

Buna mukabil sigorta tekne haricinde oluşabilecek herhangi bir dokunca yahut kaybı önlamaz. Bu yüzden misafirlerimize yolculuk, sağlık, yargı, dolaşma iptali veya bagaj kaybını ve gidiş kesintisini de kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

Apa Nedir - Ne Hesaplanır Ön Hazırlama öndelikı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi çabucak konstrüksiyonlır. Ekseriya toplam kiralama ücretinin % 25 i denli hesaplanır, ancak bu cirim temelı ultra lüks yatlarda % 30 da olabilir. Besin, karınecek, liman ücretleri (kavil dışı limanlar karınin), kaptana seyire mirlamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve diğer masrafları durdurmak yürekin tasarlanmıştır.

Dolaşma rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genelde önceden belirlenmiş rotalar dahilinde gestaltlmakla bu arada olası evetğu taktirde konuk dilerse yaraşmak istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda çeşitleme bünyelabilir ve dolaşma rotası akit zarfında belirtilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *